AliproKuchárskeČašníckeChyžnéZdrav., spa & wellnessOffice
O NÁS VZORKOVNÍKY VEĽKOSTNÉ TABUĽKY OBCHODNÉ PODMIENKY KONTAKT

PRODUKTY

KUCHÁRSKE

ČAŠNÍCKE

CHYŽNÉ

ZDRAVOTNÍCKE / SPA / WELLNESS

OFFICE


Firma ALIPRO využíva skúsenosti spojené s výrobou a predajom pracovných i ochranných odevov svojho predchodcu. Pre zákazníkov z odvetvia služieb alebo obchodu je pripravená samostatná ponuka produktov na tejto stránke nazývaná ako prefesijné odevy. Uvedená ponuka predstavuje kuchárske odevy, čašnícke odevy, odevy pre chyžné, zdravotnícke a office odevy.

Vďaka naším skúsenostiam sme si vedomí špecifík spojených s týmto druhom produktov a tomu sme podriadili i výber jednotlivých odevov. Sortiment profesijných odevov zahŕňa vlastnú výrobu ako aj zahraničné značky svetovej kvality s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe napríklad kuchárskych odevov, odevov pre hotelový alebo reštauračný personál. Samozrejmosťou je, že odevy spĺňajú náročné požiadavky kladené na dizajn, strihové aj materiálové prevedenie, tak aby si čo najdlhšie zachovali svoj vzhľad a funkčnosť i po priemyselnom praní.

Zvlášť by sme chceli v našej ponuke upozorniť na radu kuchárskych odevov označenú ako funkčné odevy. Ide o odevy vyhotovené z tkanín, ktoré majú ochranu pred náhodným zasiahnutím bielidlom alebo inými kuchynskými chemikáliami alebo majú ochranu pred škvrnami a každodenným zašpinením a sú zároveň vodoodpudivé.

Pre jednotlivé profesie ponúkame tiež rôzne doplnky tvoriace neoddeliteľnú súčasť profesionálneho outfitu ako sú napríklad zástery, čiapky alebo obuv.

Veríme, že si vyberiete odevy práve z našej ponuky a budete profesionálmi nielen duchom, ale i telom.

"SPOLUPRÁCOU  S  NAMI ZVÝŠITE  AJ  VÁŠ  ÚSPECH !


                                                                                                          Posledná aktualizácia 2016

© 2016, Alipro
Created by Telnet, spol. s r. o. on system TelnetCMS